O tom, jak jsme navštívili kouzelný ostrov Bali, poznali úžasné lidi, atmosféru ostrova a hlavně…

Hlavně o tom, jak jsme objevili magické šperky Mantra Mandala, díky kterým to všechno začalo.

Milujeme cestování a poznávání nových kultur, lidských životů a jejich příběhů. Rádi si na cestách s lidmi povídáme a poznáváme jejich pravdy, způsoby života a cesty za štěstím. A moc rádi bychom zde vytvořili místo, kde najdete unikátní produkty ruční výroby z různých koutů světa, které nás na našich cestách zaujaly a my jsme cítili potřebu Vám je předat, aby dělaly radost i někde dále.

Když jsme se přer pár lety dostali na ostrov Bali, hned jsme věděli, že tato země je něčím neobyčejná. Kouzelná a magická. Zapůsobila na nás svojí čistou láskou, radostí, klidem a pokorou místních lidí, jejich ochotou a dobrosrdečností. Lidé si zde žijí své šťastné a prosté životy, tvoří a dělají, co je baví. Ke šťastnému a spokojenému životu nebotřebují luxusní domy, drahá auta, ani moderní oblečení, vystačí si opravdu s málem a to je na tom to kouzelné. Mnozí z nich mají bohatší život, než se na první pohled může zdát.

A my jsme moc rádi, že můžeme podpořit balijské ženy, které ručně vyrábí krásné stříbrné šperky, a Vám zároveň přenést kousek Bali až k Vám domů. Ať si vyberete náušnice nebo přívěšek na krk, můžete si být jistí, že z něho tu balijskou energii ucítíte.

Brzy u nás najdete i ručně šité tašky a kabelky, které pochází z Thajska a jsou opravdu jedinečné. Jsou pro nás vyráběny jen v malých kolekcích a nenajdete je nikde jinde. Máme velkou radost, že tímto podporujeme thajský manželský pár, jejich krásnou poctivou ruční práci a talent tvořit s láskou, radostí a jinak – originálně.

A náramky Beads of Love z léčivých minerálních kamenů, ty si vyrábíme my sami. Vybíráme si na ně ty nejkrásnější kvalitní minerály a náramky tvoříme tak, aby k sobě ladily nejen barevně, ale aby se i jejich léčivé schopnosti doplňovaly a vzájemně tak tvořily dokonalý harmonický celek, který nebudete chtít dát z ruky.